Torebka dla mamy

Dzień Matki przypada na sam środek wiosennego sezonu, więc dobrym pomysłem na prezent będą modne dodatki. Jednym z nich jest torebka, która przyda się każdej mamie, niezależnie od wieku. Czy wiesz, jaka będzie najmodniejsza w tym sezonie?

Torebka dla mamy w średnim wieku

Oczekiwania mam małych i dorosłych dzieci są zupełnie inne i przekładają się również na wybór odpowiedniej torebki. Pierwsza grupa będzie poszukiwała dużych i funkcjonalnych toreb, w których zmieszczą się akcesoria dla dziecka, druga natomiast dopasuje torebkę wyłącznie do swoich potrzeb.

Jeżeli chcesz kupić prezent dla swojej mamy, możesz śmiało sięgnąć po hity wiosennego sezonu, a więc torebki w kształcie podkowy, które wyróżniają się bogatą kolorystyką. Modne są przede wszystkim barwy pastelowe – róż, błękit i wyblakłe odcienie żółtego, lecz na wybiegach pojawia się też wyrazista czerwień. Jeżeli Twoja mama podąża za najnowszymi trendami, to z pewnością ucieszy ją torebka z imitacji wężowej skóry w różnych wariantach kolorystycznych. Modne są także inne motywy zwierzęce oraz frędzle, które dobrze komponują się z jednobarwnymi modelami. Jeśli zależy Ci na ofiarowaniu mamie torebki, która jest teraz na czasie, szukaj przedmiotów nawiązujących swoim wyglądem do tych z lat 70. I 80.

Czytaj również  Ślub w urzędzie - jak się ubrać?

Jaką torebkę wybrać dla siebie?

kobieta z dzieckiem

Zupełnie inaczej prezentują się natomiast torebki dla mam małych dzieci, które docelowo stanowią skarbnicę wszystkich przedmiotów niezbędnych do wyjścia na spacer z latoroślą. W tym przypadku najlepiej sprawdzą się modele, które możesz rozpiąć jedną rękę, aby odnaleźć potrzebną rzecz w jednej z wielu komór. Niektóre z nich są od siebie oddzielone specjalną przegródką termoizolacyjną, dzięki której mleko i inne napoje w butelkach utrzymają odpowiednią temperaturę podczas spaceru. W wielu sklepach dostępne są też nieco większe torby z przenośnym przewijakiem, który sprawdzi się w plenerze oraz miejscach niewyposażonych w higieniczny punkt do przewijania niemowląt. Jeśli zależy Ci na tym, aby w Twojej torebce panował perfekcyjny porządek, wybierz taką, w której oprócz wielu skrytek i kieszeni istnieje duża, pusta komora. Możesz w niej umieścić organizer, który sprawi, że z łatwością odnajdziesz każdą potrzebną rzecz, nie tracąc czasu na długotrwałe poszukiwania przy akompaniamencie dziecięcego płaczu.

Czytaj również  Moda na bawełnę organiczną

Torebki dla mam różnią się swoim wyglądem i funkcjonalnościami. W przypadku matek małych dzieci producenci prześcigają się w zastosowaniu wielu udogodnień, natomiast oferta torebek dla mam w średnim wieku jest zróżnicowana przede wszystkim ze względu na wygląd oraz jakość zastosowanych materiałów.